Wij zijn open voor het afhalen van Bestellingen en sleutels kopiëren!!

De gezondheid en veiligheid van onze klanten en medewerkers hebben voor ons altijd de hoogste prioriteit. We hebben dan ook de volgende maatregelen getroffen in verband met het Covid-19 virus, ook wel het corona virus:

1: Wij zijn voor directe verkoop aan de winkel en bezoek zonder afspraak gesloten.

2: Bent u een bedrijf? Dan helpen wij u op vertoon van uw bewijs daarvan gelijk aan de balie!

3: Winkelen op afspraak is mogelijk! Vul het onderstaande formulier in

4: Wij kunnen u telefonisch voor al uw vragen te woord staan.

5: Wij zijn gewoon geopend voor het kopiëren van sleutels, het slijpen van uw tuingereedschap, het repareren van uw lampen in de werkplaats. Belt u bij twijfel ons gewoon op.

6: Ter bescherming van u en ons team hangt er een transparant zeil voor de kassa. Zorgt u alstublieft dat u achter dit zeil communiceert met ons team aan de balie met een gepaste afstand, ook onderling van andere klanten.

7:Wij bezorgen al onze artikelen binnen Den Haag! Bel ons of stuur een mail met een foto of meer informatie en wij bezorgen tot aan de voordeur. Betaling alleen contant en indien nodig nemen wij gepast wisselgeld mee dat contactloos uitgewisseld wordt.

Uiteraard adviseren wij niet naar de winkel te komen wanneer u (beginnende) symptomen van het Corona virus ervaart.

Wij hopen jullie zo op gezonde en betrouwbare manier van dienst te kunnen zijn en te blijven. Voor vragen kunnen jullie altijd bellen.

Een veilige groet,
Uw Beumer Team

Tel: 070-3280248
Mail: bestelling@beumerijzerhandel.nl

    Tagged with:
    Translate »