Wij zijn weer als vanouds geopend! Alleen met een winkelmandje en een mondkapje!

De gezondheid en veiligheid van onze klanten en medewerkers hebben voor ons altijd de hoogste prioriteit. We hebben dan ook de volgende maatregelen getroffen in verband met het Covid-19 virus, ook wel het corona virus:

1: Wij zijn geopend voor directe verkoop in de winkel.

2: Bent u een bedrijf? Meld u dat dan even bij het afrekenen, soms is er best korting mogelijk!

3: Wij kunnen u telefonisch of in de winkel voor al uw vragen te woord staan.

4: Ter bescherming van u en ons team hangt er een transparant zeil voor de kassa. Zorgt u alstublieft dat u achter dit zeil communiceert met ons team aan de balie met een gepaste afstand, ook onderling van andere klanten.

5:Wij bezorgen al onze artikelen binnen Den Haag! Bel ons of stuur een mail met een foto of meer informatie en wij bezorgen tot aan de voordeur. Betaling alleen contant en indien nodig nemen wij gepast wisselgeld mee dat contactloos uitgewisseld wordt.

Uiteraard adviseren wij niet naar de winkel te komen wanneer u (beginnende) symptomen van het Corona virus ervaart.

Wij hopen jullie zo op gezonde en betrouwbare manier van dienst te kunnen zijn en te blijven. Voor vragen kunnen jullie altijd bellen.

Een veilige groet,
Uw Beumer Team

Tel: 070-3280248
Mail: bestelling@beumerijzerhandel.nl

    Tagged with:
    Translate »